ACH Volley drugič klonil proti Skra Belchatow

Stožice so po krajšem premoru ponovno gostile tekmo lige prvakov v odbojki in po odlični predstavi ACH volley -a na Polskem, so tudi v domači dvorani morali preznati premoč  igralcem Skra Belchatow, ki so favoriti skupine.

V prvem nizu smo sicer lahko spremljali dobro predstavo ACH-ja, ki so vodili vse do končnice, kjer so imeli kar 5 zaključnih žog, a na koncu izgubili z 34 : 32. V primeru, da bi dobili prvi niz naši igralci ACH volley -a, bi se potek igre verjetno precej spremenil, tako pa smo v nadaljevanju gledali odlično predstavo igralcev Skra Belchatow -a, ki so drugi set odrigrali brez napak in mirno zaključili tudi tretjega in se veselili 4 zmage in se tako že uvrstili v nadaljevane. Odbojkaši ACH volley -a še niso povsem obupali nad uvrstitvijo v drugi del, a v nadaljevanju potrebujejo 2 zmagi, medtem ko francoski Tour VB ne sme zmagati.

Več o sami tekmi si lahko preberete na uradni strani ACH volley -a.